Abiturient Slovakia

Освітній центр ABITURIENT SLOVAKIA – гарантія вступу до освітніх закладів Словаччини.

Освітній центр ABITURIENT

Освітній центр ABITURIENT SLOVAKIA – гарантія вступу до освітніх закладів Словаччини.

Наша головна мета не тільки здобуття якісної безкоштовної освіти, а також реалізація кожного студента як особистості та майбутнього лідера. Саме тому ми завжди готові допомогти реалізувати вашу мрію про освіту в реальність та пройти з вами весь шлях від абітурієнта до студента.

За весь час існування освітнього центру ABITURIENT SLOVAKIA ми налагодили зв’язки зі всіма державними університетами Словаччини щоб надати вам найактуальнішу інформацію про можливості вступу саме на ту спеціальність про яку мріяли.

Ми зібрали команду справжніх професіоналів та експертів в галузі освіти, які ґрунтуючись на власному практичному досвіді зможуть надати вам фахову підтримку при вступі до обраного університету та проконтролюють оформлення всіх документів. Весь процес ми повністю беремо на себе, вам ні про що не потрібно хвилюватися.

Для того, щоб зробити весь процес вступу до університету максимально зручним та комфортним наші менеджери та консультанти тримають з вами зв’язок 24/7 та відповідають на всі запитання, а по приїзду на навчання наші регіональні представники зустрінуть вас у кожному місті та допоможуть з адаптацією.

Чому обрати саме нас

Початок співпраці
Ми пропонуємо вам понад 20 університетів де можна здобути вищу освіту безкоштовно, а також отримувати стипендію від 200€ до 1000€.
1
Працюємо легально
Ми офіційно зареєстровані на території України та працюємо абсолютно легально з укладенням договору про співпрацю. З нами ви можете почуватись в безпеці.
2
Комфортний вступ
Ми – команда професіоналів, яка забезпечить максимально комфортний вступ до університету та отримання дозволу на проживання у Словаччині.
3
Постійна підтримка
Ми разом з вами від вашого першого звернення до першого походу в університет. А також ми тримаємо з вами зв’язок та надаємо підтримку протягом цілого періоду навчання.
4
Швидке вивчення мови
Ми допоможемо ефективно та швидко вивчити словацьку мову всього за декілька місяців. Наші професійні педагоги зроблять все для того, щоб вивчення мови було цікавим та ефективним.
5
Найкращі ціни
Ми пропонуємо наші послуги за найкращою ціною, а також з нами ви забуваєте про додаткові витрати та приховані платежі оскільки в нашому договорі все чітко прописано.
6

Можлива оплата декількома частинами, щоб вам було зручніше.

Команда

Добромир Шкебій

Засновник освітнього агентства Abiturient Slovakia

Ковач Любов

менеджер по роботі з клієнтами

Беля Ганна

менеджер по роботі з клієнтами

Ярослав Шкебій

менеджер по роботі з клієнтами

Вікторія Барань

менеджер по роботі з клієнтами

А також в нашій команді більше 30 менеджерів, які знаходяться в Словаччині для допомоги в адаптації студентів та якісного надання послуг.

Про нас пишуть!

“Випускник богословської академії створив компанію аби допомагати зі вступом до вишів Словаччини” – mukachevo.net

За словами Добромира, ідея відкрити міжнародну освітню компанію «Abiturient Slovakia», яка допомагає вступити абітурієнтам до навчальних закладів Словаччини з’явилась через те, що багато фірм, які працюють в цьому напрямку є недобросовісними і оцінюють свої послуги досить високо, дуже часто не обґрунтованою. – Дізнався про це від знайомих, котрі користувалися їх послугами і від однокурсників. Вони розповідали про завищені ціни, а часто такі «ділки» взагалі після першої оплати зникали разом з документами, – зазначає керівник компанії.

– Мені важлива якість наданих послуг, а не прибуток. Тому ми пропонуємо, за вдвічі меншу вартість, отримати весь необхідний спектр послуг, тільки якісніше, – наголошує очільник “Abiturient Slovakia”. Читати Більше