Університет ветеринарної медицини та фармацевтики

Univerzita veterinárskoe medicína a farmacie v Košiciach, UVLF

Вартість навчання: Безкоштовне
Мови навчання: Словацька/Англійська
Кількість студентів: 5 000 студентів
Навчання на бакалавріаті: від 3 до 4 років
Навчання на магістратурі: від 1 до 2 років
Процедура вступу: Процедура вступу зазвичай включає подання документів, портфоліо, проходження вступних випробувань та співбесіди. Зверніть увагу, що вимоги та процедури можуть різнитися в залежності від обраної спеціальності та програми.

Про університет

Університет ветеринарної медицини та фармацевтики в Кошиці (Univerzita veterinárskoe medicína a farmacie v Košiciach, UVLF ) був заснований і розпочав свою діяльність у 1949/1950 навчальному році. Вища ветеринарна школа в Кошиці – єдиний у своєму роді вуз Словаччини.

Поєднані бакалавр та магістратура

Спеціальності:

5-6 років навчання

  • Загальна ветеринарна медицина (6 років денного навчання, 150 місць)
  • Гігієна харчування (6 років денного навчання, 50 місць)
  • Фармацевтика (5 років денного навчання, 90 місць)

Бакалавр

Спеціальності:

3 роки денного навчання

  • Дослідження безпеки кормів та харчових продуктів (40 місць)
  • Кінологія (60 місць)
  • Взаємовідносини людини та тварини та їх використання у каністерії та іпотерапії (20 місць)
  • Ветеринарна сестра (20 місць)

Магістратура

Спеціальності:

2 роки денного навчання

  • Ринок та якість продуктів харчування (20 місць)
  • Благополуччя та захист тварин (40 місць)

Опис спеціальностей

Навчання на даній спеціальності спрямоване на оволодіння хімічними, біологічними, технологічними та економічними відносинами в галузі виробництва та контролю харчових продуктів та кормів із застосуванням принципів та форм загальної сільськогосподарської політики.

Дослідження надасть знання в галузі інформатики, статистики, біо-статистики, економіки, управлінської етики та корпоративного управління – необхідні для освоєння принципів моніторингу цін та системи втручання у торгівлі продуктами харчування та кормами.

Кінологія

Випускник цієї програми набуває професійної спеціалізації для продовження своєї професії та готується до висококваліфікованих виступів у державних та самоврядних організаціях великих міських агломерацій з характером інспекційних органів, для підготовки та діяльності в організаціях кінологічного професійного та зацікавленого типу.

Взаємовідносини людини та тварини та їх використання в каністерії та іпотерапії

Навчання сфокусовано на базових знаннях про еволюцію та еволюційні процеси, принципи одомашнення та співробітництва між людиною та домашніми тваринами, базових знаннях принципів біологічних функцій людини та тварини (особливо фізіології та біології поведінки), історико-культурна основа взаємовідносин людини та тварин, захист тварин, етика розведення та використання тварин, базові знання в галузі поведінкової біології, тваринництва та захисту тварин, знання конкретних правових рамок умов взаємовідносин людини та тварин та знання основних принципів охорони видів та територій.

Крім того, деякі з предметів у навчальній програмі університету ветеринарної медицини та фармацевтики у Кошиці орієнтовані на оцінку здоров’я тварин, ризик розвитку зоонозних захворювань, гігієни тваринництва та основ закону.

Проживання

Інформація відсутня

Розташування

Розташування – університет ветеринарної медицини та фармацевтики у Кошиці